Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mekân aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabil yanma medarımaişetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan kişiler bâtınin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en eke duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışkanlıklarını takas etmek ve insanların elan azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets göndermek bâtınin tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine elverişli olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets yararlanmaı bâtınin tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, dumanün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara bakarak elan azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek bâtınin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da domestik yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil öteki duman ürünleri kabil bağımlılık kuruluşcı olabileceği dair uyarılar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı esenlik örgütleri, Heets kabil duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve öteki esenlik sorunlarına niçin olabileceğinden endişe etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri de atışma konusu olmuştur.

Bununla beraberinde, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara bakarak elan azca zararlı olduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler bâtınin tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara bakarak elan azca zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına elverişli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve esenlik önerilerine elverişli şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir