Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çaldatmaışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, midi ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Selen Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Kırayler” hareketi hayata güzeştetir. Bir sene sürmesi planlanan devinme emniyetsiz müntesip görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en büyük deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek olağangiyecekü bir sıkılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Bakanı, şebabet Spor Bakanı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü derunin tarihlerinde ilk posta protokol imzalatarak sosyal konularda müşterek devinme etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında biryoğun farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de zeban eğitimi almıştır. Burayı da büyük bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek biryoğun proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında biryoğun başarılı çaldatmaışcevher imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en büyük kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve özge ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kellekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz derunin kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; biryoğun vakıf ve uluslararası organizasyona, çaldatmaışmalar ve projeler dair dayak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir