Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical karınin üretilen henüz süssüz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını engellemek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya mirlandı. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri bariz arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbir hayli ayvaz dergisinde karı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile makam almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelce bile olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu denli zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişçok keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri yegâne tane olarak satmanın nispetle birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak gittikçe liberalleşmeye sahih giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla dayalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh iletmek karınin adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse bile üs mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yegâne başına yahut bir partnerle her evetştan kişioğlu tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına için seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına için ihtiyaç, hayata renk katmak karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde mahfi olduğu karınin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla teneffüs etmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre örtmek, nöbetlevselliği hakkında selen edinmeden satın örtmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin oylumlu çaba sarf etmelidirler. Hatta; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan düzenışveriş henüz zorlamasız ve asude olmaya mirladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanmış olan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı karınin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, varlıkına dinçlık katmak, henüz çok bir orgazm teneffüs etmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek karınin sex shoplardan düzenışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan alım satımi memnu olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını muhafaza etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra oylumlu gelişmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yegâne şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta nispeten içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona için tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en zorlamasız yolu. Hatta seks sırasında etkin olmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken evinsizörtmek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek beis tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz çok seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir