pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada taraf almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) külah ortamında aldatmaışmutaş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışmutaş yapabilmek derunin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışmutaş yapabilmek o kadar zorlamasız değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden muamelat dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin ya da oyunda elan okkalı tabanca gücü gibi hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu elan yavuz oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere taraf mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de taraf mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içinde taraf yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Mandepsi ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada taraf yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu derunin derunine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok kontak gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte külah dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görevlendirmek derunin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu tertibat hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek derunin ötümlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her devran bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf yer duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda taraf yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir lafız gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek kabul etmek yahut bir nesneyi nişan kabul etmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin otomatik olarak dokumalması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir